Najpopularniejsze rodzaje walizek

Torba funkcyjna na laptopa


Występuje w różnych postaciach, od prostej walizki z przegrodą na komputer, aż do złożonych kombajnów z dużą ilością przegródek na bardziej skomplikowane oprzyrządowanie. Świetna propozycja dla informatyków oraz osób pracujących na co dzień z dużą ilością sprzętu. Pozwala przewieźć elektronikę, prowiant oraz kilka sztuk odzieży. Często wyposażona w kółka oraz rączkę, uniwersalna w każdej sytuacji.

Walizka na kółkach


Absolutny klasyk podróżniczy. Jeśli nie wiesz jaki bagaż wybrać, walizka na kółkach prawdopodobnie zawsze Ci się przyda. Tego typu walizki występują w ogromnej ilości wariantów gabarytowych – każdy znajdzie odpowiednią dla siebie. Do tego są dość lekkie i wytrzymałe, można je nosić w ręce lub skorzystać z uchwytu i kółek. Odpowiednie dla osób w każdym wieku dzięki łatwości transportu. Wadą jest wprowadzanie przez przewoźników opłat dla walizek przekraczających określone wielkości.

Szeroka torba na kółkach


Ta propozycja to hybryda walizki podróżnej oraz torby treningowej. Nieco usztywniona konstrukcja oraz zintegrowany stelaż z uchwytem oraz kółkami. Dobre rozwiązanie dla nieforemnego bagażu który musimy przetransportować. Duża ilość przegródek oraz olbrzymia względna pojemność czyni ten rodzaj bagażu wysoce uniwersalnym. Świetnie sprawdzi się w dalszych podróżach, jak i w celach prywatnych, biznesowych czy też sportowych. Użyteczność kółek jest jednak dość ograniczona do solidnego, płaskiego terenu miejskiego – nie sprawdzi się poza miastem czy na dużej ilości schodów.

Klasyczna walizka ręczna


Mała, poręczna i elegancka. Idealna dla profesjonalistów, biznesmenów którzy podróżują z laptopem i plikiem dokumentów. Zaleca się wybieranie modeli z szyfrowanymi zamkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *